ROZDAJEMY WŁÓCZKI ! Wybierz DARMOWY MOTEK w koszyku ! Prezent do każdego zamówienia.

Wyjątkowe przechowywanie z MUUD! 0
Wyjątkowe przechowywanie z MUUD Living!

MUUD Living

MUUD to duńska marka lifestylowa, głęboko zakorzeniona w skandynawskim sposobie myślenia. Oferuje piękne akcesoria skórzane klasy premium, które przetrwają wiele lat.

Twoja robótka zasługuje na piękne miejsce do przechowywania – gdy jesteś w domu i w podróży. Dlatego MUUD stworzył stylową kolekcję, aby zapewnić bezpieczeństwo podstawowych akcesoriów do robienia na drutach i szydełku. Każda torba jest wyposażona w stylowe detale i praktyczne kieszenie, które zapewniają dużo miejsca na akcesoria, co ułatwia zabieranie rękodzieła gdziekolwiek się wybierasz.

MUUD powstał w 2016 roku, i po raz pierwszy zaoferował to, czego brakowało w branży: markę wysokiej jakości akcesoriów dla rzemieślników, którzy kochają rzeczy estetyczne, praktyczne i trwałe. W procesie projektowania naszych etui, pojemników, przyborów i toreb szczególnie skupiamy się na szczegółach, jakości i funkcjonalności naszych produktów.

Kolekcje MUUD

Wszystkie produkty MUUD są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy wybór. Często poszerzamy podstawowe kolekcje, dzięki czemu możesz znaleźć nowe i ekscytujące produkty do wyboru.

Istnieje duża różnorodność projektów i materiałów, z którymi rękodzielnicy lubią pracować, dlatego MUD tworzy linie, w których każdy znajdzie miejsce. Dostępne są akcesoria dla miłośników drutów, szydełka, haftu a wiele z nich ma całkowicie uniwersalne zastosowanie.

Torby MUUD są stworzone do codziennego użytkowania, dlatego na pierwszym miejscu jest funkcjonalność, wszechstronność, estetyka i trwałość. MUUD projektuje torby z miejscem zarówno na druty, szydełka, wzory, włóczki, jak i wszystkie inne niezbędne narzędzia i przedmioty coedzinzego użytku.

Wielu klientów MUUD lubi zabierać projekty w podróż, dlatego wiele tych pięknych toreb jest wyposażonych w zdejmowany i regulowany pasek na ramię. Funkcjonalność polega również na utrzymywaniu porządku w narzędziach pracy, dlatego MUUD projektuje torby, pudełka i walizki do porządkowania i ochrony.

Wierzymy, że Twoje projekty hobbystyczne zasługują na najlepsze przechowywanie, dlatego używamy tylko najlepszych dostępnych materiałów. Nasze torby są wykonane z wysoko gatunkowej skóry i z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić najlepszą jakość.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl